Witryny internetowe

Nowoczesne strony internetowe
Stworzymy dla Ciebie wyjątkową witrynę internetową dopasowaną do charakteru Twojej praktyki lekarskiej. Aby uzyskać najlepszy efekt graficzny projekt strony będzie się automatycznie dopasowywał do urządzeń na których jest wyświetlany. Dzięki funkcji bloga będziesz miał możliwość budowania relacji z Twoimi klientami.
Witryny internetowe | HotBitBox

 Przed stworzeniem witryny internetowej dla swojej firmy musisz się zastanowić jakiego ma ona być typu, aby spełniła Twoje oczekiwania. Do dyspozycji masz witryny jednostronicowe spełniające rolę wizytówki internetowej, witryny wielostronicowe będące szczegółową prezentacją Twojej firmy oraz witryny wielostronicowe z funkcją bloga, które oprócz prezentacji firmy zawierają narzędzia marketingowe do pogłębiania relacji z klientami. Decyzja ta określi jakiego pakietu usług będziesz potrzebował. Będą to odpowiednio pakiet Podstawowy dla witryn jednostronicowych, pakiet Optymalny dla witryn wielostronicowych oraz pakiet Zaawansowany dla witryn z funkcją bloga. 

 Po wyborze odpowiedniego dla Ciebie pakietu usług, możesz przejść do wyboru adresu internetowego, pod którym Twoja nowa witryna będzie dostępna.  W ramach każdego pakietu usług masz do swojej dyspozycji adres internetowy w naszej domenie dostępnych dla Ciebie bez dodatkowych opłat. Możesz również uzupełnić swój pakiet o interesujące Cię usługi dodatkowe.

 Jeśli potrzebujesz dedykowanego adresu internetowego, skontaktuj się z nami w celu ustalenia szczegółów takiego rozwiązania.

 Witryny jednostronicowe stworzone są na bazie jednej głównej strony internetowej. Strona ta spełnia rolę ulotki internetowej zawierającej najważniejsze informacje na temat Twojej firmy. Poinformujesz na niej swoich klientów o sobie, Twoim produktach, rodzaju świadczonych usług, danych adresowych i kontaktowych. Ze względu na skondensowany charakter ulotki prezentowane będą tylko najistotniejsze informacje i te na które chcesz zwrócić szczególną uwagę odbiorców. 

 Witryny jednostronicowe są dedykowane dla pakietu usług Podstawowy. Jeśli zdecydujesz się na zmianę charakteru swojej strony możesz w każdej chwili zmienić jej wzór i odpowiedni do niego pakiet usług.

 Witryny wielostronicowe​ stworzone są na bazie wielu połączonych ze sobą stron internetowych. Strony te służą do szczegółowej prezentacji twojej firmy. Poinformujesz na nich swoich klientów o sobie, Twojej firmie, rodzaju świadczonych usług, danych adresowych i kontaktowych. Każda z podstron dedykowana jest wybranemu aspektowi Twojej działalności i szczegółowo ją opisuje w atrakcyjny wizualnie i przyciągający uwagę sposób. 

 Witryny wielostronicowe są dedykowane dla pakietu usług Optymalny. Jeśli zdecydujesz się na zmianę charakteru swojej strony możesz w każdej chwili zmienić jej wzór i odpowiedni do niego pakiet usług.

 Witryny wielostronicowe z funkcją bloga stworzone są na bazie wielu połączonych ze sobą stron internetowych. Strony te służą do szczegółowej prezentacji twojej firmy. Poinformujesz na nich swoich klientów o sobie, Twojej firmie, rodzaju świadczonych usług, danych adresowych i kontaktowych. Każda z podstron dedykowana jest wybranemu aspektowi Twojej działalności i szczegółowo ją opisuje w atrakcyjny wizualnie i przyciągający uwagę sposób. Dodatkowa funkcja bloga daje Ci możliwość samodzielnego kreowania wizerunku Twojego firmy. To narzędzie marketingowe możesz wykorzystać do pogłębiania relacji z klientami, poprzez publikowanie aktualnych informacji, ciekawostek i zachęt do odwiedzenia Twojej siedziby.

 Witryny wielostronicowe z funkcją bloga są dedykowane dla pakietu usług Zaawansowany. Jeśli zdecydujesz się na zmianę charakteru swojej strony możesz w każdej chwili zmienić jej wzór i odpowiedni do niego pakiet usług.

Witryny internetowe | HotBitBox
Nasze usługi
Witryny internetowe | HotBitBox
Sklepy internetowe
Witryny internetowe | HotBitBox
Poczta firmowa

Wybierz swój pakiet i zamów już teraz!