Wykonanie strony internetowej

Dopasowany do Ciebie projekt.

Przedstaw nam Twoje oczekiwania. Zaakceptuj projekt graficzny. Ciesz się swoją nową stroną.

Wykonanie strony internetowej wyceniane jest indywidualnie, a opłaty zaczynają się od 150PLN. Podczas wyceny brana jest pod uwagę pracochłonność i zakres funkcjonalny zamawianego serwisu internetowego. W zależności od Twoich oczekiwań serwis może składać się z jednostronicowej prezentacji firmy lub być rozbudowanym, wielostronicowym portalem z funkcją bloga.

Zapewniamy również utrzymanie Twojej strony na naszych serwerach od 15PLN miesięcznie. W ramach utrzymania otrzymasz również dodatkowe korzyści, takie jak firmowe skrzynki pocztowe, certyfikat bezpieczeństwa SSL czy też podstawowe SEO (optymalizację strony dla wyszukiwarek internetowych).

Prace rozpoczynamy od zebrania Twoich wymagań, po których przedstawiamy propozycję projektu graficznego. Zmiany w projekcie  wprowadzamy tak długo, aż będziesz w pełni zadowolony z naszej propozycji. Po akceptacji projektu przechodzimy do jego realizacji, a po niej prezentujemy Ci ostateczny rezultat. Po naniesieniu ostatecznych, zaproponowanych przez Ciebie poprawek, uruchamiamy nowo stworzony serwis.  

W cenniku prezentowane są ceny NETTO (podatek VAT 23%)

Cennik usług dodatkowych
Cennik utrzymania strony
Zdobywaj nowych klientów

Dotrzyj do szerokiego grona odbiorców, daj się im odnaleźć i ułatw kontakt z Twoją firmą. Zaprezentuj swoją ofertę rzeszy internautów z Twojego miasta i jego okolic.

Umacniaj swoją markę

Zwiększ rozpoznawalność Twojej marki przedstawiając swoje unikalne podejście do klienta i najsilniejsze strony Twojej firmy.

Bądz częścią społeczności

Dołącz do społeczności internetowej i umocnij swoją pozycję nawiązując trwałe relacje z jej członkami.

Rozwijaj się z nami

Rozpocznij już dziś od strony internetowej dopasowanej to Twoich potrzeb i rozszerzaj ją w miarę rozwoju Twojego biznesu.