Wykonanie strony internetowej

Dopasowany do Ciebie projekt

Przedstaw nam Twoje oczekiwania. Zaakceptuj projekt graficzny. Ciesz się swoją nową stroną.

Wykonanie strony internetowej wyceniane jest indywidualnie, a opłaty zaczynają się od 250PLN. Podczas wyceny brana jest pod uwagę pracochłonność i zakres funkcjonalny zamawianego serwisu internetowego. W zależności od Twoich oczekiwań serwis może składać się z jednostronicowej prezentacji firmy lub być rozbudowanym, wielostronicowym portalem z funkcją bloga.

Zapewniamy również utrzymanie Twojej strony na naszych serwerach od 15PLN miesięcznie. W ramach utrzymania otrzymasz również dodatkowe korzyści, takie jak firmowe skrzynki pocztowe, certyfikat bezpieczeństwa SSL czy też podstawowe SEO (optymalizację strony dla wyszukiwarek internetowych).

Prace rozpoczynamy od zebrania Twoich wymagań, po których przedstawiamy propozycję projektu graficznego. Zmiany w projekcie  wprowadzamy tak długo, aż będziesz w pełni zadowolony z naszej propozycji. Po akceptacji projektu przechodzimy do jego realizacji, a po niej prezentujemy Ci ostateczny rezultat. Po naniesieniu ostatecznych, zaproponowanych przez Ciebie poprawek, uruchamiamy nowo stworzony serwis.  

W cenniku prezentowane są ceny NETTO (podatek VAT 23%)
Utrzymanie strony

Wybierz pakiet idealny dla Ciebie. Rozszerz pakiet o dodatkowe usługi. Zmień pakiet gdy zajdzie potrzeba.

Usługi dodatkowe

Potrzebujesz usługi, której nie ma w Twoim pakiecie? Żaden problem! Wybierz usługi dodatkowe, aby idealnie dopasować swój pakiet.