Cztery proste kroki

Przejdź kilka prostych kroków i przekonaj się jak prosto zbudować z nami
Twoją nową witrynę internetową.

Zaczynamy!

Krok pierwszy

Wybierz wzór strony

Rodzaj witryny internetowej, którą możesz wybrać, zależy od posiadanego przez Ciebie pakietu usług. Odpowiadająca Ci witryna zostanie dla Ciebie spersonalizowana i zaadoptowana do charakteru Twoich materiałów marketingowych, jeśli takie posiadasz. W każdej chwili możesz zmienić pakiet usług i uruchomić nową witrynę.

Witryny jednostronicowe

Jednostronicowa wizytówka internetowa zawierająca podsumowanie najistotniejszych informacji o Twojej firmie.

Witryny wielostronicowe

Serwis internetowy szczegółowo przedstawiający każdy aspekt Twojej firmy.

Witryny wielostronicowe
z funkcją bloga

Serwis internetowy szczegółowo przedstawiający każdy aspekt Twojej firmy z możliwością rozbudowy o bieżące informacje na temat jej działalności.

Opowiedz nam o Twoich oczekiwaniach względem strony, a my stworzymy dla Ciebie projekt zgodny z wymaganiami, które nam przedstawisz. Zakres i funkcjonalność takiego projektu zależeć będzie od pakietu usług na który się zdecydowałeś.  Rozpocznijmy współpracę i zbudujmy razem coś niepowtarzalnego.

Krok drugi

Wybierz pakiet usług

Pakiet usług określa jakiego rodzaju witryny, funkcjonalności i zakresu usług oczekujesz. Począwszy od jednostronicowej wizytówki internetowej do wielostronicowego serwisu internetowego z możliwością prezentacji bieżących informacji z życia firmy. 

Pakiet Podstawowy

Utrzymanie i obsługa jednostronicowej wizytówki internetowej i poczty firmowej wraz z darmowym adresem internetowym.

Pakiet Optymalny

Utrzymanie i obsługa wielostronicowego serwisu internetowego i poczty firmowej wraz z darmowym adresem internetowym.

Pakiet Zaawansowany

Utrzymanie i obsługa wielostronicowego serwisu internetowego i poczty firmowej wraz z darmowym adresem internetowym i możliwością rozbudowy o bieżące informacje i ogłoszenia.

Krok trzeci

Wybierz usługi dodatkowe

Jeśli w wybranym przez Ciebie pakiecie usług brakuje istotnych dla Ciebie elementów, a nie chcesz zmieniać pakietu na inny, skorzystaj z usług dodatkowych. Dodając dodatkowe usługi do swojego pakietu idealnie dopasujesz go do swoich potrzeb.

Krok czwarty

Złóż zamówienie

I to już wszystko czego potrzebujesz aby stworzyć swoją nową witrynę internetową. Skontaktuj się z nami i przedstaw swoje oczekiwania. Chętnie odpowiemy na wszystkie Twoje pytania i poprowadzimy do uruchomienia Twoje strony firmowej.