Cztery proste kroki

Przejdź kilka prostych kroków i przekonaj się jak prosto zbudować z nami Twoją nową witrynę internetową.
W ramach naszych usług zaprojektujemy i stworzymy serwis internetowy dla Twojej firmy. Szata graficzna zostanie dopasowana do charakteru Twojej działalności i zgodnie z Twoimi preferencjami. Do swojej dyspozycji masz trzy pakiety usług o zróżnicowanej funkcjonalności. Jeśli Twoje potrzeby ulegną zmianie możesz również zmienić wybrany wstępnie pakiet. Poza pakietami oferujemy również usługi dodatkowe, dzięki którym będziesz miał możliwość jeszcze większej personalizacji swojej strony.

Wybierz wzór strony

Krok pierwszy
Rodzaj witryny internetowej, którą możesz wybrać, zależy od posiadanego przez Ciebie pakietu usług. Odpowiadająca Ci witryna zostanie dla Ciebie spersonalizowana i zaadoptowana do charakteru Twoich materiałów marketingowych, jeśli takie posiadasz. W każdej chwili możesz zmienić pakiet usług i uruchomić nową witrynę.
Witryny jednostronicowe
Jednostronicowa wizytówka internetowa zawierająca podsumowanie najistotniejszych informacji o Twojej firmie.
Witryny wielostronicowe
Serwis internetowy szczegółowo przedstawiający każdy aspekt Twojej firmy.
Witryny wielostronicowe z funkcją bloga
Serwis internetowy szczegółowo przedstawiający każdy aspekt Twojej firmy z możliwością rozbudowy o bieżące informacje na temat jej działalności.

Opowiedz nam o Twoich oczekiwaniach względem strony, a my stworzymy dla Ciebie projekt zgodny z wymaganiami, które nam przedstawisz. Zakres i funkcjonalność takiego projektu zależeć będzie od pakietu usług na który się zdecydowałeś.  Rozpocznijmy współpracę i zbudujmy razem coś niepowtarzalnego.

Wybierz pakiet usług

Krok drugi
Pakiet usług określa jakiego rodzaju witryny, funkcjonalności i zakresu usług oczekujesz. Począwszy od jednostronicowej wizytówki internetowej do wielostronicowego serwisu internetowego z możliwością prezentacji bieżących informacji z życia firmy. 
Pakiet Podstawowy
Utrzymanie i obsługa jednostronicowej wizytówki internetowej i poczty firmowej wraz z darmowym adresem internetowym.
Pakiet Optymalny
Utrzymanie i obsługa wielostronicowego serwisu internetowego i poczty firmowej wraz z darmowym adresem internetowym.
Pakiet Zaawansowany
Utrzymanie i obsługa wielostronicowego serwisu internetowego i poczty firmowej wraz z darmowym adresem internetowym i możliwością rozbudowy o bieżące informacje i ogłoszenia.

Wybierz usługi dodatkowe

Krok trzeci
Jeśli w wybranym przez Ciebie pakiecie usług brakuje istotnych dla Ciebie elementów, a nie chcesz zmieniać pakietu na inny, skorzystaj z usług dodatkowych. Dodając dodatkowe usługi do swojego pakietu idealnie dopasujesz go do swoich potrzeb.

Złóż zamówienie

Krok czwarty
I to już wszystko czego potrzebujesz aby stworzyć swoją nową witrynę internetową. Skontaktuj się z nami i przedstaw swoje oczekiwania. Chętnie odpowiemy na wszystkie Twoje pytania i poprowadzimy do uruchomienia Twoje strony firmowej.