Sklepy internetowe

Obsługa zakupów w internecie
Sklep internetowy, szczególnie w dzisiejszych czasach, to świetne narzędzie do poszerzenia grona klientów i zwiększenia obrotów, które nie byłyby możliwe do osiągnięcia w przypadku sklepu tradycyjnego. Może on być niezależną platformą sprzedażową lub rozszerzeniem Twojej strony firmowej. Drugie rozwiązanie pozwoli na połączenie reklamowego informacyjnego przekazu Twojej strony z natychmiastową sprzedażą towarów i usług.
Sklepy internetowe | HotBitBox

Sklepy internetowe oparte są na platformie sprzedażowej WooCommerce, wykorzystywanej przez około jedną trzecią sklepów internetowych na świecie. Na dużą popularność tej platformy wpływają: łatwość obsługi, możliwość połączenia z firmową stroną internetową, łatwość dostosowania do charakteru sklepu, integracje z płatnościami elektronicznymi i firmami kurierskimi, dodatkowe narzędzia marketingowe. Nie bez znaczenia jest też fakt, że właściciel sklepu ma pełną kontrolę nad jego zawartością i przechowywanymi danymi. Sklepy dostosowane są do Polskich realiów oraz do wymagań nakładanych przez RODO. Jeśli chcesz rozpocząć swoją przygodę z e-commerce to rozwiązanie jest idealne dla Ciebie.

 Swoim klientom możesz zaoferować płatność tradycyjnym przelewem bankowy lub poprzez zautomatyzowane płatności internetowe. Forma i zakres dostępnych wariantów płatności zależy od wybranych przez Ciebie dostawców płatności elektronicznych. Dostawcy, którzy umożliwiają integrację płatności ze sklepem WooCommerce to między innymi: Przelewy24, PayU, BlueMedia, Hotpay.  

 Dostawę towarów będziesz mógł zrealizować na kilka sposobów. Jeśli sprzedajesz produkty wirtualne, będzie to udostępnienie kodów licencyjnych, oprogramowania lub plików do pobrania w formie elektronicznej. W przypadku produktów fizycznych będzie to odbiór osobisty lub skorzystanie z usług firm kurierskich.  W każdym z przypadków koszt dostawy zostanie obliczony automatycznie na podstawie zawartości koszyka i dodany do całkowitych kosztów zamówienia. 

 Baza danych klientów, którzy złożyli zamówienie w Twoim sklepie, może posłużyć jako dodatkowe narzędzie marketingowe. Zbudujesz z  niej listę odbiorców e-maili reklamowych lub subskrybentów Twojego newslettera promocyjnego. Będziesz mógł też budować relacje z klientami za pomocą spersonalizowanych wiadomości.  

Sklepy internetowe | HotBitBox
Nasze usługi
Sklepy internetowe | HotBitBox
Witryny internetowe
Sklepy internetowe | HotBitBox
Poczta firmowa

Rozpocznij sprzedaż w internecie!