Nasze usługi

Projekt i utrzymanie serwisu internetowego

W ramach naszych usług zaprojektujemy i stworzymy serwis internetowy dla Twojej firmy. Szata graficzna zostanie dopasowana do charakteru Twojej działalności i zgodnie z Twoimi preferencjami. Do swojej dyspozycji masz trzy pakiety usług o zróżnicowanej funkcjonalności. Jeśli Twoje potrzeby ulegną zmianie możesz również zmienić wybrany wstępnie pakiet. Poza pakietami oferujemy również usługi dodatkowe, dzięki którym będziesz miał możliwość jeszcze większej personalizacji swojej strony.

Jednostronicowa wizytówka internetowa
 
 Aktualizacja treści (raz w miesiącu)
 Firmowa skrzynka pocztowa 100MB
 Ochrona przed cyberatakami
 Certyfikat bezpieczeństwa SSL
 Rejestracja w wyszukiwarce GOOGLE
 Dedykowana domena
Wielostronicowy serwis internetowy
 
 Aktualizacja treści (dwie w miesiącu)
 Firmowa skrzynka pocztowa 200MB
 Ochrona przed cyberatakami
 Certyfikat bezpieczeństwa SSL
 Rejestracja w wyszukiwarce GOOGLE
 Dedykowana domena
 Dwa dodatkowe aliasy pocztowe
 Podstawowe SEO
Wielostronicowy serwis internetowy z funkcją bloga
 
 Aktualizacja treści (cztery w miesiącu)
 Firmowa skrzynka pocztowa 500MB
 Ochrona przed cyberatakami
 Certyfikat bezpieczeństwa SSL
 Rejestracja w GOOGLE i BING
 Dedykowana domena
 Nielimitowane aliasy pocztowe
 Podstawowe SEO
 Rozwijanie własnego bloga
Sprawdź ceny

 Aby Twoja nowa strona nabrała niepowtarzalnego charakteru spersonalizujemy ją zgodnie z Twoimi oczekiwaniami. Szata graficzna i zawartość serwisu zostanie dopasowana do Twojej dzialalności, aby podkreślić jej największe zalety i unikalność. Wyeksponujemy te informacje, na które chcesz zwrócić uwagę Twoich klientów. Twoje uwagi i sugestie będą istotnym elementem zaproponowanego przez nas projektu witryny. Całość będziemy ulepszać, aż do pełnej akceptacji z Twojej strony. Twoje zadowolenie jest naszym priorytetem.

Personalizacja strony

 Twoja nowa strona będzie zawsze aktualna. W ramach naszych usług oferujemy cykliczną aktualizacje treści strony internetowej. Częstotliwość zmian zależy od wybranego przez Ciebie pakietu usług, począwszy od comiesięcznego odświeżenia nieaktualnych informacji po cotygodniowe umieszczanie nowych wpisów na firmowym blogu. Koniec z przestarzałymi i wprowadzającymi klientów w błąd treściami. 

Aktualizacja treści

 Wraz ze stroną internetową Twojej firmy uzyskasz również firmowe skrzynki pocztowe. Nazwy skrzynek pocztowych możesz ustalić w dowolny, preferowany przez Ciebie sposób. Przykładowo nazwami skrzynek pocztowych mogą być: kontakt, zamowienia, dostawcy, jan.kowalski, lub inna wybrana przez Ciebie nazwa.

 Liczba dostępnych skrzynek i ich pojemność zależy od wybranego przez Ciebie pakietu usług. Dodatkowe skrzynki pocztowe można również uzyskać poprzez wykupienie dodatkowej usługi Dodatkowa skrzynka pocztowa, natomiast większą pojemność wraz z usługą Pojemniejsza skrzynka pocztowa.

Skrzynki pocztowe

 Aliasy pocztowe to rozszerzenie możliwości Twojej firmowej skrzynki pocztowej. Dają one możliwość definiowania dodatkowych nazw poczty email. Dzięki nim możesz stworzyć zestaw kont poczty email, których można będzie użyć do różnych celów. Na przykład skrzynka pocztowa o nazwie kontakt posłuży do kontaktu z klientami, natomiast skrzynka o nazwie zamowienia do kontaktu z dostawcami. W ten sam sposób możesz również stworzyć spersonalizowane nazwy skrzynek pocztowych dla wszystkich pracowników. Umożliwi to klientom komunikowanie się wybranym pracownikiem poprzez jego osobisty email, na przykład o nazwie jan.kowalski

 Liczba dostępnych aliasów pocztowych zależy od wybranego przez Ciebie pakietu usług. Dodatkowe aliasy można również uzyskać poprzez wykupienie dodatkowej usługi Dodatkowa skrzynka pocztowa.

Aliasy pocztowe

 W obliczu rosnącego zagrożenia cyberprzestępczością zapewnienie odpowiedniej ochrony jest niezwykle istotne. Całkowite wyeliminowanie zagrożenia nie jest możliwe, ale należy dążyć do jak najlepszego zabezpieczenia danych przed nieuprawnionymi działaniami. Mamy to cały czas na uwadze, dlatego wszystkie strony utrzymywane na naszych serwerach są chronione przed cyberatakami za pomocą specjalistycznego oprogramowania. Zapewniamy codzienne skanowanie Twoich stron internetowych w poszukiwaniu i usuwaniu złośliwego oprogramowania. Dodatkowo chronimy je przed atakami hakerskimi za pomocą tak zwanej zapory ogniowej (firewall).

Ochrona przed cyberatakami

 Zapewnienie prywatności i bezpieczeństwa danych jest w dzisiejszych czasach istotną kwestią, dlatego wszystkie Twoje strony będziemy chronić przed nieuprawnionym dostępem. Działania, które Twoi klienci będą podejmować na stronie, jak również cała komunikacja z Tobą będą szyfrowane. Zabezpieczy to Ciebie i odbiorców Twoich treści przed podglądaniem przez wścibskie oczy i przechwytywaniem danych, jak na przykład adresy email lub treści wiadomości. 

 Twoja strona otrzyma również certyfikat bezpieczeństwa SSL. Jego aktywacja będzie widoczna w przeglądarce internetowej w postaci symbolu kłódki widocznego przed adresem Twojej strony. Podniesie to dodatkowo zaufanie użytkowników internetu do Twojej strony jako bezpiecznej.

Bezpieczeństwo

 Twoja nowa witryna internetowa zostanie zarejestrowana w przeglądarkach internetowych. Polega to na przesłaniu do wyszukiwarek GOOGLE i BING informacja na temat nowej witryny internetowej: jej nazwy, domeny, liczby i adresów stron oraz innych danych technicznych. Pomoże to przeglądarkom w “zapoznaniu” się z Twoja witryną i zaprezentowaniu jej w wynikach wyszukiwania. To z kolei zwiększy jej dostępność dla użytkowników internetu poszukujących Twoich usług i produktów.

Wyszukiwarki

 SEO czyli optymalizowanie strony pod względem wyników jakie wyświetlają wyszukiwarki internetowe, jest bardzo rozległym tematem, który wymaga niezależnej uwagi. W ramach naszych usług zapewniamy podstawowe rozwiązania techniczne wpływające na pozycję Twojej strony w wynikach wyszukiwania. Przez szereg czynności technicznych związanych ze stworzeniem i utrzymaniem Twojego serwisu wpłyniemy na sposób jego prezentowania w wyszukiwarkach. Dzięki temu użytkownicy internetu, którzy poszukują określonych usług lub produktów, będą mieli szybszy i łatwiejszy dostęp do kluczowych informacji na temat Twojej firmy.

 Jeśli podstawowe SEO nie jest dostępne w wybranym przez Ciebie pakiecie usług, możesz również je uzyskać poprzez wykupienie dodatkowej usługi Podstawowe SEO.

SEO

 Swoją nową stronę internetową możesz bez dodatkowych opłat umieścić w naszej domenie lub samodzielnie wybrać swój adres internetowy. Przy wyborze drugiej z tych opcji należy zweryfikować technicznych możliwości takiego rozwiązania.

Uwaga: Wybór dedykowanej domeny zazwyczaj wiąże się z dodatkowym kosztem związanym z jej wykupieniem u jednego z polskich dostawców. Zapewniamy Państwu pośrednictwo w wykupie dedykowanej domeny, jak również wsparcie techniczne w przekierowaniu na nasze serwery.

Adres internetowy

 Jeśli aktualnie posiadasz własną domenę lub zamierzasz wykupić ją samodzielnie u jednego z polskich dostawców, istnieje możliwość przekierowania jej na nasze serwery. Po zakończeniu przekierowania Twoja nowa strona internetowa, będzie dostępna pod jej adresem. Zapewniamy Państwu wsparcie techniczne związane z przekierowaniem i dalszym utrzymaniem tej domeny.

Przekierowanie

Sprawdź również
Witryny internetowe
Witryny internetowe
Sklepy internetowe
Sklepy internetowe
Poczta firmowa
Poczta firmowa

Wybierz swój pakiet i zamów już teraz!